Začátek a konec kruhu

Kdybych se vás zeptala, kde má kruh  svůj začátek a svůj konec, asi bych dostala řadu různých odpovědí. Má vůbec nějaký? Nemá žádný? Má jich snad nekonečně mnoho?  Že by začátek i konec mohl být v jakékoliv části kruhu a proto nelze vymezit, kde přesně kruh začíná nebo končí?

Stejně tak nelze říct, kde je začátek tohohle blogu.

Je to teď? Nebo je to chvíle, kdy jsem si zaregistrovala doménu? Bude to chvíle, kdy si to přečte první čtenář? Možná jsi to ty. A nebo je to již dávno, kdy se v mé hlavě zrodila první myšlenka, že chci s lidmi sdílet to, co mě samotnou inspiruje, baví a dělá radost?

Budeme se muset spokojit s odpovědí “Nevím.” Jedno je ale jisté. Už to není jen myšlenka, už to prostě je. A já si moc přeji, aby to tak bylo i nadále.

Buď tu se mnou a poslouchej srdcem. Já budu mluvit od srdce.

Možná, že kruh začíná ve svém středu. 

A nebo ne?

Pokud ani ty nevíš, kde je začátek a konec kruhu, ukaž tenhle článek svým přátelům! 🙂 Třeba nám poradí…

Žiju v tomhle světě už 30 let a pořád se něco učím. Naučila jsem se nenásilně vystupovat z proudu, abych žila život, se kterým je má duše spokojená. Dívám se kolem sebe a pokud je v mém okolí třeba něco změnit, udělám to. Nejsem lhostejná ke světu, ve kterém žiju, proto se snažím žít život, který mi dává smysl. A moc si do toho nenechám mluvit. Ráda sdílím své zkušenosti, myšlenky a nápady s okolním světem.

Více o mně si přečtěte zde>>.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *