KDO JE TA ANČE?

Studentka Policejní akademie sešla ze své cesty vyšlapané studiem na vysoké škole a rozhodla se dát ve svém životě přednost věcem, na kterých opravdu záleží. Snaží se odprostit od názorů společnosti a sama v sobě hledat ten obyčejný a spokojený život. Snaží se svůj život zjednodušovat, hledat podstatu a nacházet krásu v obyčejných věcech.

A tam, v těch krásných obyčejnostech jsem našla kruh. Prostý tvarem, ale plný svým významem. Kruh je symbolem Slunce, Měsíce i všech cyklů, kterými procházíme v našich životech. Co víc jsem napsala o kruhu, se můžeš podívat tady

Baví mě kruhy hledat i je nacházet, fotit je i je malovat. Baví mě hledat v něm symboliku a taky o něm psát. Baví mě ukazovat ostatním můj pohled na něj, protože kruh je všechno, jenom ne obyčejný.

Kromě kruhu hledám okamžiky štěstí a radosti také v dalších obyčejnostech – hlavně v přírodě, tvoření a vztahu k ostatním lidem a čase s nimi stráveným.

Na tomto virtuálním místě vám nabízím své zkušenosti, příběhy a pohled na svět, ale taky společnost, protože někdy nechceme jít sami.

Těším se na vaše názory, společná setkání i konstruktivní (nebo prostě jen milé) rozhovory. Kromě webu se v online světě můžeme setkat i na Facebooku nebo Instagramu.